at
Birla Punya, Raja Bahadur Motilal Road, nr. AISSMS College, opp. Mangalwar Peth, Sangamvadi, Pune, Maharashtra, India
RERA
P52100079533
PR1262022501044
Agent RERA - A51700000043
INR
1.07 Cr
INR
1.07 Cr
Onwards
Configurations
1 BHK, 2 BHK, 4 BHK
Possession Date
Dec 2030
Built up Area
On request
Carpet Area
480 - 1,800
Sq.ft
Sq.ft
Sq.yrd
Sq.mtr
Acres
Min. Price per Sqft.
INR
22.25 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities