at
Creek edge, 90 Feet Road, Thakurli, Dombivli East, Dombivli, Maharashtra, India
RERA
P51700049777
Agent RERA - A51700000043
INR
29.9 Lacs
INR
29.9 Lacs
Onwards
Configurations
1 RK, 1 BHK, 1.5 BHK, 2 BHK, 3 BHK
Possession Date
Dec 2027
Built up Area
On request
Carpet Area
311 - 682
Sq.ft
Sq.ft
Sq.yrd
Sq.mtr
Acres
Min. Price per Sqft.
INR
9.61 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities