at
MANA VERDANT TERRACES, Carmelaram, Janatha Colony, Chikkabellandur, Bengaluru, Karnataka, India
RERA
PRM/KA/RERA/1251/446/PR/041225/008303
Agent RERA - PRM/KA/RERA/1251/446/AG/171021/001317
INR
2.37 Cr
INR
2.37 Cr
Onwards
Configurations
3 BHK, 4 BHK
Possession Date
Dec 2028
Built up Area
1950 - 2150
INR
12.18 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities