/
New Projects in Chandapura Dommasandra Road
/
Nambiar Millennia
Nambiar Millennia
Flats
by
Nambiar Builders Private Limited
at
106, BTM Phase 1, Phase II, Electronic City, Bengaluru, Bhovi Palya, Karnataka 560100, India
RERA
PRM/KA/RERA/1251/308/PR/220202/004665
Agent RERA - PRM/KA/RERA/1251/446/AG/171021/001317
INR
52.15 Lacs
INR
52.15 Lacs
Onwards
Configurations
2 BHK, 3 BHK
Possession Date
Jan 2026
Built up Area
700 - 1560
INR
7.45 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities