at
Vaishnavi AT-One Krishna Brindavan, Outer Ring Road, Banashankari 2nd Stage, Banashankari, Bengaluru, Karnataka, India
RERA
PRM/KA/RERA/1251/310/PR/081025/008140
Agent RERA - PRM/KA/RERA/1251/446/AG/171021/001317
INR
2.71 Cr
INR
2.71 Cr
Onwards
Configurations
3 BHK, 4 BHK
Possession Date
Jul 2029
Built up Area
1870 - 2566
INR
14.5 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities