at
Aspen Greens @ The Prestige City, Sarjapur - Marathahalli Road, Yamare Village, Bengaluru, Karnataka, India
RERA
PRM/KA/RERA/1251/308/PR/211007/004346
Agent RERA - PRM/KA/RERA/1251/446/AG/171021/001317
INR
6.35 Cr
INR
6.35 Cr
Onwards
Configurations
4 BHK
Possession Date
Oct 2024
Built up Area
3344 - 3612
INR
18.99 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities