at
CHS Ltd, Pawan Baug Road, Malad, Pawan Baug, Liliya Nagar, Malad West, Mumbai, Maharashtra, India
RERA
P51800003738
Agent RERA - A51700000043
INR
85.24 Lacs
INR
85.24 Lacs
Onwards
Configurations
2 BHK
Possession Date
Dec 2024
Built up Area
On request
Carpet Area
484 - 560
Sq.ft
Sq.ft
Sq.yrd
Sq.mtr
Acres
Min. Price per Sqft.
INR
17.61 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities