at
Sri Sri Sattva - Sri Sumeru Realty Pvt Ltd (Sales Office), SOUTH, UTTARAHALLI HOBLI, Kaggalipura, Bengaluru, Karnataka, India
RERA
PRM/KA/RERA/1251/310/PR/300625/007883
Agent RERA - PRM/KA/RERA/1251/446/AG/171021/001317
INR
1.38 Cr
INR
1.38 Cr
Onwards
Configurations
2 BHK, 4 BHK
Possession Date
Nov 2028
Built up Area
1250 - 3000
INR
11.0 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities