at
Alekhya Rise - Project office, Kokapet Road, Power Welfare Society, Narsingi, Hyderabad, Telangana, India
RERA
P02400004409
Agent RERA - A02500001301
Check RERA Status
For more RERA details visit
https://rera.telangana.gov.in/
INR
4.52 Cr
INR
4.52 Cr
Onwards
Configurations
2 BHK, 4 BHK
Possession Date
Jun 2027
Built up Area
3014 - 6351
INR
15.0 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities