at
Provident Equinox, Tower 4Q, Nice Junction, Bengaluru, Karnataka, India
RERA
PRM/KA/RERA/1251/310/PR/210325/007612
PRM/KA/RERA/1251/310/PR/170126/008410
Agent RERA - PRM/KA/RERA/1251/446/AG/171021/001317
INR
71.43 Lacs
INR
71.43 Lacs
Onwards
Configurations
2 BHK, 3 BHK
Possession Date
Dec 2029
Built up Area
883 - 1776
INR
8.09 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities