at
UDAYA SKYVERT By UDAYA HEIGHTS, West Balaji Hill Colony, Sai Nagar, Uppal, Secunderabad, Telangana, India
RERA
P02200005443
Agent RERA - A02500001301
Check RERA Status
For more RERA details visit
https://rera.telangana.gov.in/
INR
82.77 Lacs
INR
82.77 Lacs
Onwards
Configurations
2 BHK, 3 BHK
Possession Date
Dec 2026
Built up Area
1335 - 2055
INR
6.2 K per Sqft.
Schedule a Visit
Overview
Configurations
Amenities